Mycie codzienne

Regularna pielęgnacja karoserii samochodu pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu naszego pojazdu. Warto bowiem pamiętać, że brud osadzający się na samochodzie w związku z eksploatacją auta, nie pozostaje dla niego neutralny.

Szczególnie zimą należy dbać o regularne czyszczenie samochodu ze względu na powszechnie stosowaną sól, która ma na celu obniżenie temperatury topnienia śniegu. Stanowi ona jednak znaczne zagrożenie dla pojazdu, gdyż z drugiej strony wywołuje procesy korozyjne. Należy zatem w tym okresie szczególnie zadbać o regularne mycie pojazdu – a nie jest to łatwe przy ujemnych temperaturach. Rozwiązaniem jest auto myjnia Radom, którą oferuje studio Glossy Car.

dekontaminacja & ochrona lakieru

Lata użytkowania samochodu w niejednokrotnie ciężkich warunkach, stanowią wyzwanie dla jego lakieru. To naturalne, że z czasem pojawiają się na nim trudne do usunięcia zabrudzenia, z którymi nie poradzimy sobie przy użyciu tradycyjnych doraźnych metod.

Dekontaminacja to złożony proces, którego celem jest usunięcie wszelkiego rodzaju wymagających osadów np. pyłu z dróg asfaltowych. Przeprowadza się ją przede wszystkim, gdy decydujemy się na ceramiczne zabezpieczenie lakieru lub nakładamy na niego wosk ochronny.

Renowacja & zabezpieczenie plastików

Plastiki coraz częściej pojawiają się jako dodatkowe elementy zewnętrzne samochodu m.in. w SUV-ach. Kojarzone są zatem nie tylko ze zderzakami, lecz również z nadkolami, podszybiami czy relingami. Warto wiedzieć, że ze względu na swoje umiejscowienie mogą być narażone na silne zabrudzenia i uszkodzenia. Plastikowe elementy znajdują się również wewnątrz pojazdu i o nie też powinniśmy zadbać.

W Glossy Car oferujemy zarówno usługi regeneracji plastików oraz ich zabezpieczenie. Jest to wieloetapowy proces, który ma na celu przywrócenie nieskazitelnej struktury plastikowego elementu, jak również przywrócenia jej fabrycznej barwy. Z kolei w przypadku zewnętrznych elementów z plastiku zabezpieczymy je przed oddziaływaniem wymagającego środowiska.

Zabezpieczenie felg woskiem lub powłoka ceramiczną

Mówi się, że felgi stanowią wizytówkę każdego pojazdu. Ich połysk szybko znika wraz z pokonanymi kilometrami – znajdują się w niezwykle trudnym środowisku. Warto jednak wiedzieć, że istnieją metody zabezpieczenia felg przed osadzającym się błotem, pyłem asfaltowym, a nawet opiłkami z klocków hamulcowych.

W Glossy Car oferujemy zabezpieczenie felg przy użyciu najwyższej jakości preparatów m.in. wosku. Wykonujemy powłoki ceramiczne na powierzchni felg, które najskuteczniej radzą sobie z przywierającym brudem i znacząco ułatwia późniejsze czyszczenie.

Czyszczenie wnętrza auta

Wnętrze samochodu to przestrzeń, w której większość z nas spędza przynajmniej godzinę każdego dnia. Ze względu na dużą liczbę elementów wewnątrz samochodu, trudno dostępnych miejsc i szczelin – powierzchowne sprzątanie, choć ważne, w perspektywie czasu jest niewystarczające.

Dokładne wyczyszczenie samochodu wymaga zatem czasu i odpowiedniego sprzętu. Powierzając nam to zadanie, masz pewność, że zwrócimy Ci samochód ze świeżym i czystym wnętrzem. W ramach usług wykonujemy również ozonowanie wnętrz.

Ekstrakcyjne pranie tapicerki

Pranie ekstrakcyjne tapicerki to technika, która pozwala na skuteczne przywrócenie jej czystego wyglądu i świeżości. Za pomocą metody ekstrakcyjnego prania tapicerki jesteśmy w stanie usunąć nawet plamy po kawie, napoju czy sosu. Polega ona na rozpyleniu nad docelową tkaniną roztworu, który następnie odsysany jest za pomocą specjalnego urządzenia.

Warto wiedzieć, że skuteczne pranie tapicerki to proces, który wymaga znajomości odpowiedniej techniki – trzeba przede wszystkim ocenić, czy wytworzone podciśnienie nie uszkodzi tkaniny. W Glossy Car pracują wyłącznie specjaliści z doświadczeniem, którzy korzystają z najlepszej jakości i dobranych do materiału preparatów czyszczących.

detailing wnętrza

Autodetailing wnętrza to wieloetapowy proces, którego celem jest gruntowne wyczyszczenie wewnętrznej przestrzeni samochodu, odświeżeniu go i ewentualna renowacja poszczególnych elementów. W Glossy Car wykonujemy detailing wnętrza pojazdu przy użyciu najskuteczniejszych technik i wysokiej jakości preparatów samochodowych.

W Glossy Car uwielbiamy przywracać blask wnętrzom samochodów. Dbałość o szczegóły to najważniejsza charakterystyka naszej codziennej pracy. Wiemy, jakich preparatów i technik używać do konkretnych elementów, aby wydobyć z nich najlepszy efekt wizualny. Oddając Ci samochód, poczujesz się jakbyś właśnie wyjechał lub wyjechała z salonu!

Detailing komory silnika

Jednostka napędowa to serce każdego pojazdu. Silnik samochodu narażony jest nie tylko na wysokie temperatury, lecz również przedostawanie się płynów eksploatacyjnych np. przy uzupełnianiu oleju silnikowego. Do jednostki napędowej dostają się również różnego rodzaju zanieczyszczenia pochodzące z dróg. Takie warunki pracy silnika są z pewnością dla niego niekorzystne.

Samodzielnie przeprowadzanie zabiegu czyszczenia jednostki napędowej bez odpowiedniej wiedzy może być katastrofalne w skutkach. Z tego powodu warto powierzyć to zadanie fachowcom. W Glossy Car wykonujemy detailing komory silnika w sposób profesjonalny i bezpieczny dla jednostki. Korzystamy z wyłącznie dedykowanych i nieinwazyjnych preparatów.

Profesjonalny Detailing

Nie zwlekaj i wygodnie zarezerwuj swoją wizytę w Glossy Car przez internet.

Detailing wniosek online

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Umów się na niezobowiązujące konsultacje już dziś.