Detailing

Podane ceny są cenami netto

Mycie Detailingowe z usuwaniem osadów

od 350

Korekta lakieru

Samochód każdego dnia jest narażony na różne uszkodzenia mechaniczne. Parkingowe przecierki, niewielkie uszkodzenia powstałe wskutek zahaczania o gałęzie, rysy spowodowane przez zwierzęta (np. wolnożyjące koty biegające po samochodach) – wszystko to sprawia, że lakier może ulegać miejscowym uszkodzeniom. Nie musisz się z tym jednak godzić – w Glossycar dokonujemy profesjonalnej korekty lakieru, dzięki czemu samochód długo będzie wyglądał jak nowy!

Przygotowanie lakieru wliczone w cenę korekty

Jednoetapowa korekta lakieru
od 500
Dwuetapowa korekta lakieru
od 800

Czyszczenie + impregnacja skór

Skórzane elementy wnętrza, jak obicia siedzeń czy drzwi, a także elementy kierownicy i deski rozdzielczej prezentują się elegancko, stylowo i ponadczasowo. Aby jednak skóra zachowała estetyczny wygląd przez wiele lat, wymaga troskliwego podejścia. W Glossycar zajmiemy się nią kompleksowo – czyszcząc i impregnując skórzane elementy specjalnymi środkami wysokiej jakości!

Komplet foteli + kierownica
od 250
Jeden fotel
od 60
Kanapa tył
od 130
Kierownica
od 50

Wnętrze

Wszystkie wewnętrzne elementy samochodu, tak samo jak zewnętrzne, każdego dnia są narażone na gromadzenie się różnego rodzaju zanieczyszczeń. Nawet regularne sprzątanie może nie zapewnić oczekiwanych efektów – bo gromadzą się w trudno dostępnych miejscach. Usługa detailingu wnętrza sprawi, że wszelki brud zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – przekonaj się o tym!

Detailing wnętrza
od 450
Detailing bagażnika
od 100
Pranie pasów 5 szt.
od 100

Zabezpieczenie szyb

Owady, wpadające na szybę w czasie jazdy, a także osady z drzew, jak również ptasie odchody – to najczęstsza zmora właścicieli samochodów. Takie zabrudzenia dosłownie wpijają się w lakier i szyby i są niesamowicie trudne do usunięcia. Możemy temu jednak zaradzić, zabezpieczając szyby specjalną powłoką. Nie zmienia ona właściwości szyby, ale sprawia, że zabrudzenia trudne do usunięcia zmywa się o wiele łatwiej – bez konieczności szorowania i odmaczania ich. 

Zabezpiecznie szyby czołowej powłoką hydrofobową
od 80
Zabezpieczenie szyb bocznych
od 30
Zabezpieczenie wszystkich szyb
od 200

Zabezpieczenie Felg

Felgi to jeden z najbardziej ozdobnych i reprezentacyjnych elementów samochodu – pod warunkiem jednak, że są zadbane i nieuszkodzone. Odpryski i uszkodzenia powstające w różnych okolicznościach, np. wskutek uderzeń kamieni w czasie jazdy czy otarcia o krawężnik naturalnie wpływają negatywnie na estetykę felg. W Glossycar pokrywamy je powłoką ceramiczną, dzięki czemu są bardziej odporne na uszkodzenia, a także na rdzę.

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną
od 200

Zabezpieczenie foteli

Fotele są bardzo narażone na szybkie wyeksploatowanie. Każda, nawet najlepsza jakościowo tkanina, prędzej czy później może ulec przetarciu czy zahaczeniu. Jeśli chcesz przedłużyć żywotność foteli w samochodzie, to raz na jakiś czas powinny być zabezpieczone. Impregnacja tapicerki to jedna ze skutecznych metod – stosujemy ją w Glossycar!

Zabezpiecznie foteli materiałowych powłoką hydrofobową
od 300

Profesjonalny Detailing

Nie zwlekaj i wygodnie zarezerwuj swoją wizytę w Glossy Car przez internet.

Detailing wniosek online

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Umów się na niezobowiązujące konsultacje już dziś.