Detailing

Podane ceny są cenami netto

Korekta lakieru

Samochód każdego dnia jest narażony na różne uszkodzenia mechaniczne. Parkingowe przecierki, niewielkie uszkodzenia powstałe wskutek zahaczania o gałęzie, rysy spowodowane przez zwierzęta (np. wolnożyjące koty biegające po samochodach) – wszystko to sprawia, że lakier może ulegać miejscowym uszkodzeniom. Nie musisz się z tym jednak godzić – w Glossycar dokonujemy profesjonalnej korekty lakieru, dzięki czemu samochód długo będzie wyglądał jak nowy!

Przygotowanie lakieru (dekontaminacja) wliczone w cenę korekty

Jednoetapowa korekta lakieru
od 500
Dwuetapowa korekta lakieru
od 800

Zabezpieczenie lakieru Twardym woskiem

od 450

Mycie Detailingowe z usuwaniem osadów (dekontaminacja)

od 350

Czyszczenie + impregnacja skór

Skórzane elementy wnętrza, jak obicia siedzeń czy drzwi, a także elementy kierownicy i deski rozdzielczej prezentują się elegancko, stylowo i ponadczasowo. Aby jednak skóra zachowała estetyczny wygląd przez wiele lat, wymaga troskliwego podejścia. W Glossycar zajmiemy się nią kompleksowo – czyszcząc i impregnując skórzane elementy specjalnymi środkami wysokiej jakości!

Komplet skór
od 300

Wnętrze

Wszystkie wewnętrzne elementy samochodu, tak samo jak zewnętrzne, każdego dnia są narażone na gromadzenie się różnego rodzaju zanieczyszczeń. Nawet regularne sprzątanie może nie zapewnić oczekiwanych efektów – bo gromadzą się w trudno dostępnych miejscach. Usługa detailingu wnętrza sprawi, że wszelki brud zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – przekonaj się o tym!

Detailing wnętrza
od 450

Zabezpieczenie foteli

Fotele są bardzo narażone na szybkie wyeksploatowanie. Każda, nawet najlepsza jakościowo tkanina, prędzej czy później może ulec przetarciu czy zahaczeniu. Jeśli chcesz przedłużyć żywotność foteli w samochodzie, to raz na jakiś czas powinny być zabezpieczone. Impregnacja tapicerki to jedna ze skutecznych metod – stosujemy ją w Glossycar!

Zabezpiecznie foteli materiałowych powłoką hydrofobową
od 200

Profesjonalny Detailing

Nie zwlekaj i wygodnie zarezerwuj swoją wizytę w Glossy Car przez internet.

Detailing wniosek online

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Umów się na niezobowiązujące konsultacje już dziś.